Mavi Yolculuk Turları

Mezcal 2 - 4.000 €


Genişlik

Boy

Kapasite

Kabin

Marmaris’te demirleyen VIP Gulet “Mezcal 2”  ile doğayı keşfedin.

Mezcal 2 Guleti ile farklı bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Son yılların en çok tercih edilen guleti Mezcal 2 size stresli bir şehir hayatını geri planda bırakmayı ve kendinizi dinleyebilmenizi vaadediyor. Sizde Mezcal 2’yi kiralayarak ayrıcalıklı tatili yaşabilirsiniz.

VIP Gulet Mezcal 2 2012 yılında yapılmış olup 10 metre genişliğe 38 metre boya sahiptir. Mezcal 2 12 misafir ağırlayabilmektedir.  Marmaris çıkışlı Gulet Kiralama Marmaris sayfamızdan listelenen diğer guletlerimizi inceleyebilir sizde beğendiğiniz gulet için yerinizi ayırtabilirsiniz.

İletişim için talep formunu doldurabilir ya da aşağıda yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz. Mavi Yolculuk İrtibat numaralarımız : +90 252 413 54 54 / +90 533 158 73 67 / +90 532 723 28 61

Periyodik Fiyatlar

Marmaris
2012
38 mt.
8.20 mt.
2
2
12
2
Var
2 x 550 HP
Var
Var
Var
Var
Var
 • İlk ve son gün yolcuların seyahat geliş/gidiş günleri olduğundan, geceleme limanda yapılmaktadır. Teknelere girişler 1. Gün saat 15.30’dan itibariyle başlar. Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltı sonrası saat 10.00’a kadardır.
 • Tur programı ve genel şartlar broşürlerimizde açıklandığı şekildedir. Değişiklik yapılamamaktadır.
 • Kabin Kiralamada, çeşitli millet ve kültürlerden misafirlerimiz teknelerimize gelmektedirler. Buna istinaden yolcuların milliyeti ve yaş ortalaması ile ilgili taahhütlerde bulunamamaktayız. 12 yaşın altındaki çocuklar kabin turlarına kabul edilemez. Çocuklu misafirlerimize özel tekne kiralamalarını önermekteyiz.
 • Kabinlerde, genellikle çift kişilik yatak bulunmaktadır. Her kabinde özel duş/WC, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Tuvaletler ev tipi sifonlu, marina tipi pompalı ya da elektrikli olabilir. Kabinlerimizde TWIN (iki ayrı yatak) garantisi verilemez.
 • Uluslar arası güvenlik şartlarına uygun olarak teknelerimizde can yelekleri, küçük bot, can salı, güvenlik ve ilkyardım ekipmanları bulunmaktadır.
 • Telefon ve elektronik ekipmanlarınızı şarj edebilmek için teknemizin ortak kullanım alanı mevcuttur.
 • Evcil hayvanlar güvenlik ve genel sebeplerden dolayı teknelerimize maalesef kabul edilememektedir.
 • Teknelerdeki kapalı alanlarda sigara ve tütün içimi yasaktır.
 • Teknelerimize misafirlerimizin dışarıdan alkollü ve ya alkolsüz içecek getirmeleri yasaktır. Acente tarafından belirlenmiş standart bar fiyatlarıyla tüm içecekler tekne barından temin edilebilir. İçeceklerin bedeli tur sonunda kaptana ödenir.
 • Güvenlik açısından fiziksel engelli, özel sağlık durumu, özel diyet veya beslenme ihtiyacı olan misafirlerimizin acentemize en az 2 hafta önce yazılı olarak bildirmeleri rica olunur. Engelli misafirlerimiz için maalesef teknelerimizde genel donanım yoktur.
 • Teknelerimizdeki kabinlerde maksimum rahatlık sağlayabilmeniz açısından mümkün olduğunca hafif ve fonksiyonel giysiler ile seyahat etmenizi öneririz. El bagajları ya da küçük bavullar seyahatiniz boyunca yeterli olacaktır. Plaj ve deniz giysileri, güneş kremi, terlik, serin akşamlar için uzun kollu kıyafet, yürüyüş ayakkabılarınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Yurtdışı turlarına katılacak olan misafirlerimiz, geçerliliği tur bitiminden 1 ay sonrasına kadar devam eden pasaport, vize ve sağlık sigortaları mevcut olmalıdır. Seyahat başlangıcından önce tüm belgelerin gerekli onay ve mühürlerinden kişi kendisi sorumludur.
 • Tekne mürettebatı tarafından size verilen hizmeti bahşiş ile takdir etmenizi rica ederiz.
Mezcal 2 Video içeriği hazırlanmaktadır.

Mezcal 2 Teknesi ile ilgili görüşleriniz.

Mezcal 2 ile Harika bir mavi yolculuk deneyimi

Geçen kış planlarımızı yaparken bir çok tekne inceledik fakat hem kalabalık oluşumuz hemde biraz lüx arayışımız bu sürecin uzamasına sebep oldu.rnEn sonunda Gulet Mezcal 2\' de karar kıldık. Tekne ferah bir cok aktivite imkanı sagladı bize. Mürettebata\'da ayrıca teşekkürler.

Sevim Duran, 22 Aralık 2016

Lüks içinde bir tatil!

Bu yaz tatilimizi en mükemmel şekilde geçirmek için maviyolculukturlari.net ekibini tercih ettik. Kiraladığımız tekne Mezcal 2, bugüne kadar gördüğümüz en güzel teknelerden biriydi. Gerçekten eşsiz bir deneyim yaşadık. Tekne ekibinin bize olan ilgisi de oldukça hoşumuza gitti. Bundan sonra gulet kiralama denince maviyolculukturlari.net ekibi diyoruz ve tüm yakınlarımıza da tavsiye ediyoruz.

Mert Sertkaya, 15 Kasım 2016

Rezervasyon Talebi

Loading...