Mavi Yolculuk Turları

Urania - 600 €


Genişlik

Boy

Kapasite

Kabin

Mavi yolculuk deneyiminizi Standart+ Gulet ‘Urania’ ile yaşayın. 8 Kişilik kapasitesi ile tanıdıklarınızla yahut yakın çevrenizle güzel vakit geçirebilirsiniz. ‘Urania’ nın 4 kabini bulunmakta olup 3 kişiden oluşan mürettabatı ile hizmet vermektedir.

Standart + Gulet ‘Urania’ 20 metreye 5 metre ebatlarında olup yolculuk esnasında rahatlıkla haraket alanı bulunan bir tasarıma sahiptir.

Rahat ve geniş kabinlere sahip Urania Mavi Yolculuğunu konforlu ve lüks yaşamak isteyen müşterilerimiz için doğru bir tercih olacak. Unutamayacağınız koyları gezmek, mavinin her tonuna şahit olmak için vakit kaybetmeyin bizimle iletişime geçin.

İletişim için talep formunu doldurabilir ya da aşağıda yer alan numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

Mavi Yolculuk İrtibat numaralarımız : +90 252 413 54 54 / +90 533 158 73 67 / +90 532 723 28 61

Periyodik Fiyatlar

Marmaris
1996 / 2017
20 mt.
5 mt.
2
Yok
8
2
Var
240 HP PERKINS
Var
Yok
Yok
Var
Yok
Yok
 • İlk ve son gün yolcuların seyahat geliş/gidiş günleri olduğundan, geceleme limanda yapılmaktadır. Teknelere girişler 1. Gün saat 15.30’dan itibariyle başlar. Teknelerden çıkış ise son gün kahvaltı sonrası saat 10.00’a kadardır.
 • Tur programı ve genel şartlar broşürlerimizde açıklandığı şekildedir. Değişiklik yapılamamaktadır.
 • Kabin Kiralamada, çeşitli millet ve kültürlerden misafirlerimiz teknelerimize gelmektedirler. Buna istinaden yolcuların milliyeti ve yaş ortalaması ile ilgili taahhütlerde bulunamamaktayız. 12 yaşın altındaki çocuklar kabin turlarına kabul edilemez. Çocuklu misafirlerimize özel tekne kiralamalarını önermekteyiz.
 • Kabinlerde, genellikle çift kişilik yatak bulunmaktadır. Her kabinde özel duş/WC, lomboz (pencere), küçük elbise dolabı bulunmaktadır. Tuvaletler ev tipi sifonlu, marina tipi pompalı ya da elektrikli olabilir. Kabinlerimizde TWIN (iki ayrı yatak) garantisi verilemez.
 • Uluslar arası güvenlik şartlarına uygun olarak teknelerimizde can yelekleri, küçük bot, can salı, güvenlik ve ilkyardım ekipmanları bulunmaktadır.
 • Telefon ve elektronik ekipmanlarınızı şarj edebilmek için teknemizin ortak kullanım alanı mevcuttur.
 • Evcil hayvanlar güvenlik ve genel sebeplerden dolayı teknelerimize maalesef kabul edilememektedir.
 • Teknelerdeki kapalı alanlarda sigara ve tütün içimi yasaktır.
 • Teknelerimize misafirlerimizin dışarıdan alkollü ve ya alkolsüz içecek getirmeleri yasaktır. Acente tarafından belirlenmiş standart bar fiyatlarıyla tüm içecekler tekne barından temin edilebilir. İçeceklerin bedeli tur sonunda kaptana ödenir.
 • Güvenlik açısından fiziksel engelli, özel sağlık durumu, özel diyet veya beslenme ihtiyacı olan misafirlerimizin acentemize en az 2 hafta önce yazılı olarak bildirmeleri rica olunur. Engelli misafirlerimiz için maalesef teknelerimizde genel donanım yoktur.
 • Teknelerimizdeki kabinlerde maksimum rahatlık sağlayabilmeniz açısından mümkün olduğunca hafif ve fonksiyonel giysiler ile seyahat etmenizi öneririz. El bagajları ya da küçük bavullar seyahatiniz boyunca yeterli olacaktır. Plaj ve deniz giysileri, güneş kremi, terlik, serin akşamlar için uzun kollu kıyafet, yürüyüş ayakkabılarınızı yanınızda bulundurmanızı tavsiye ederiz.
 • Yurtdışı turlarına katılacak olan misafirlerimiz, geçerliliği tur bitiminden 1 ay sonrasına kadar devam eden pasaport, vize ve sağlık sigortaları mevcut olmalıdır. Seyahat başlangıcından önce tüm belgelerin gerekli onay ve mühürlerinden kişi kendisi sorumludur.
 • Tekne mürettebatı tarafından size verilen hizmeti bahşiş ile takdir etmenizi rica ederiz.
Urania Video içeriği hazırlanmaktadır.

Urania Teknesi ile ilgili görüşleriniz.

Urania Teknesi ile ilgili görüş belirtilmemiş.

Rezervasyon Talebi

Loading...