Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Nedir? Mavi Tur Nedir?


Mavi Yolculuk veya Mavi Tur Türkiye’nin eşsiz doğa güzelliklerine sahip Güney Ege ve Akdeniz sahillerinde gerçekleştirilen tekne turlarıdır.

Bodrum, Gökova, Datça Yarımadası, Marmaris, Göcek, Fethiye, Kekova ve Kemer arasında uzanan bu sahillerin tercih edilme nedeni doğal güzelliklerin yanında, bir çok tarihi ve kültürel miraslara da sahip olmalarıdır.

Mavi Yolculuk Ege Akdeniz
Bu sahillerin başka bir özelliği ve Mavi Yolculuk’ lara ev sahipliği yapmasının ana nedeni ise bu sahillerin doğal yapısından dolayı yüzlerce irili ufaklı koylara sahip olmasıdır. Her bir koy, kendine özgü güzellik ve özelliklerinin yanında ; teknelerin mola verme, geceleme ve misafirlere harika Ege ve Akdeniz sularının keyfini çıkarıp, bu muhteşem koylarda yüzme ve şnorkel ile dalma imkanları da sunmaktadır.

Mavi Yolculuk Turları
Mavi Yolculuklar misafir talep ve ihtiyaçlarına göre standart, lüks, VIP gibi değişik katagori ve kabin sayısına sahip Gulet tekneler ile yapılmaktadır. Rotalar ise kaptanla birlikte belirlenebilir veya daha önceden sıklıkla kullanılan rotalar izlenebilir

Programlı rotalarımızı Kabin Kiralama başlığı altında görebilirsiniz….

Loading...