Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları

- Fethiye Bölgesi

Batı Akdeniz’in en eski doğal liman kentlerinden BİRİ olan Fethiye, mavi yolculuk rotaları için en ideal yerlerden biridir.

Doğal güzellikleri, çok çeşitli doğa aktiviteleri ve tarihi mirası ile çok popüler bir tatil merkezidir. Ölüdeniz müthiş doğası ve muhteşem plajı ile Fethiye’yi süslemektedir. Mavi Yolculuk gezisi için en popüler uğrak yerlerinden biri olarak tercih edebileceğiniz Fethiye, turkuaz denizi ile hayallerinizdeki tatili gerçekleştirme imkânı sunuyor.

Fethiye’de yeşil ve mavinin binlerce tonunu görebileceğiniz bu güzel tatil beldesi, çarpıcı sahil şeridi, yat gezileri ve su sporları için tercih edilebilecek en güzel noktalardan biridir. Dalaman uluslararası havalimanına 30 dakika uzaklıkta yer alan Fethiye’den, Rodos Adası’na feribot ile ulaşım bulunuyor.

Sahilden bakınca akşam saatlerinde ışıklarıyla Fethiye’ye renk katan Rodos adasının muhteşem manzarası sizlere görsel bir şölen sunar.

Fethiye’de iki marina bulunmaktadır. İlki, sahil boyunca kilometrelerce uzanır ve ticari yatlara ile balıkçı teknelerine ev sahipliği yapar. İkinci marina ise Karagözler bölgesine yakın bir noktada yer almaktadır. Bu marina ise daha çok yat turizmi için kullanılmaktadır.

Gulet ÇağanGulet Prenses LilaLoading...