Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları

- Göcek Bölgesi

Yeşil ve mavinin kucaklaştığı Göcek, yaz aylarının tercih edilir en güzel yerlerinden biridir. Koylarının sunduğu doğal güzellik, kumsalların ince kumu, denizin mavi suları ve çam ormanlarının yeşilliği, huzur ve dinlenmenin farklı boyutlarını sunmaktadır.

Göcek tekne tatili ile dünyaca ünlüdür. Denizin bir havuz gibi güvenli olması, hafif meltem rüzgarları, korunaklı koyları ile teknede geçirdiğiniz her andan keyif almanız için en ideal iklim koşullarıyla her günüzü dolu dolu yaşayabilirsiniz. Size özel teknenizde kaptanınızın rehberliğinde mavi dünyalarda gezintiye çıkabilir veya Göcek ‘in koy ve adalarını mavi yolculuk guletlerimiz ile ziyaret edebilirsiniz.

Tekneniz ile Göcek’ten çıkıp Doğu yönüne seyir etmek istediğinizde, Fethiye, Ölüdeniz, Kaş, Kalkan, Kekova, Kemer ve Antalya’ya kadar uzanabilirsiniz. Batı yönünde seyir ederek Kapıdağ yarımadası, Sarıgerme, İztuzu, Dalyan, Aşı Koyu, Marmaris, Hisarönü Körfezi, Bozburun, Datça, Sedir Adası, Gökova, Bodrum’a kadar uzanabilirsiniz. Elbette bu rotalarda adı geçen noktalara ulaşırken, sayısız ıssız koydan ve minik adacıkların etrafından gezerek, molalar vererek seyahat edeceksiniz.

Gulet Serenity 86Loading...