Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları

- Bodrum Bölgesi

Ege Bölgesi’nde, Muğla iline bağlı bir ilçe olan Bodrum, doğu ve kuzeydoğusunda Milas, kuzeybatı, batı ve güneyinde ise masmavi tonlarıyla bilinen Ege Denizi ile çevrilidir. Homeros’un ebedi mavilikler ülkesi olarak isimlendirdiği Bodrum, doğal güzellikleri ve kendine has özellikleri ile, günümüzde sadece Türkiye’de değil dünyada da önemli bir turizm merkezidir.

Bodrum, doğu ve batı limanlarının birleşmesinden oluşan ve yarım ada üzerinden yükselen kalesi ve güzel iki limanının kıyılarına dizilmesi ile birlikte bembeyaz evlerden, denize inen daracık sokaklardan meydana gelen ve şöhreti dünya geneline yayılan şirin bir yöremizdir.

İklim itibariyle Ege ve Akdeniz iklimlerinin sentezinden oluşan bir özelliğe sahiptir. Yarımada olarak mikro klima alan özelliği gösterir. Yaz aylarında neredeyse hiç nem bulunmaz.

Bodrum Gulet Kiralama

Bodrum’un en güzel koylarına tanıklık edeceğiniz muhteşem bir tatil için Bodrum Çıkışlı Guletlerimizden kiralayın.

Bodrum Kabin Kiralama

Bodrum sessiz koyları, mavi yeşilin uyumu, manzaraları, adaları, mis kokan doğası, pırıl pırıl deniziyle size cennetin kapılarını açıyor. Bodrum koylarını sevdiklerinizle keşfetmek için Bodrum Kabin Kiralama sayfamıza göz atın.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için +90 532 723 28 61 bize ulaşabilir yahut buradan form üzerinden mail gönderebilirsiniz.

Gulet Wicked FelinaGulet Dea Del MareGulet BB2

BB2
Gulet Halis TemelGulet La FinaleGulet Bella MareGulet LunaGulet SymrnaGulet Flash 7Gulet FortunaGulet NicolaGulet Sunworld 8Gulet Sunworld 9Gulet Dolce MareLoading...