Mavi Yolculuk Turları

Mavi Yolculuk Turları

- Marmaris Bölgesi

Dünyanın incisi ve Gulet Kiralama Noktası Marmaris

Marmaris, Türkiye’nin güneybatı sahilinde Ege Denizi ile Akdeniz’in kesiştiği noktada yer alan bir liman kenti olup mavi yolculuk tur başlangıcı için en uygun lokasyondur.

Marmaris, yılın 12 ayı yeşil ve mavinin her tonunu görebileceğiniz cennetten bir köşe gibidir. Uzun sahil şeridi, çok sayıdaki eşsiz koyları, doğal limanı, tarih kokan antik kentleri ve tabiat parkları arasında çok çeşitli mavi tur rotalarını değerlendirebilirsiniz.

Su sporları, dalış, antik kentleri ziyaret etme gibi etkinlikleri kapsayan tur, Marmaris’in cennet görünümünün içinde yer alarak şehri hissetmenizi sağlamaktadır.

Muğla’ya özgü kalın ve yüksek çam ormanları, geniş yapraklı çınar ağaçları sadece Marmaris’e özgü yönlerdir. Bölgenin korunaklı demirleme alanları, koyları ve adaları tam bir yatçı cennetidir.

Gulet Kiralama Marmaris

Marmaris’te demirleyen teknelerimiz sağ listede yer almaktadır. Bu tekneler ve guletler Gulet Kiralama Marmaris Kategorisinde yer verdiğimiz sizler için seçtiğimiz en çok rabet gören teknelerdir.

Rezervasyon ve Detaylı bilgi için hemen bize ulaşın.

Gulet Sumru SultanGulet UraniaGulet Çınarım AGulet Grande MareGulet Mezcal 2Gulet Kubilay SezenGulet Remzi YılmazGulet Eymen KaptanGulet İpek AGulet Ceyda 2Gulet MisvelaGulet A.DerinLoading...